sobota, 10 września 2016

Konkurs fotograficzny

" Wakacyjna chmurwa"


Jak zapewne wiecie chmura jest wrogiem każdego astro-amatora. Nie pałamy do nich sympatią gdyż odbierają nam możliwość obserwacji nieba. W tym przypadku jednak było inaczej.W wakacje na FA odbył się konkurs fotograficzny "Wakacyjna Chmurwa" (tak, nie ma tam błędu) Pomyślałem sobie: Aparat mam, chmury są, czemuż nie spróbować. Okazja na fajną fotkę nadarzyła się w Ustroniu Morskim gdzie spędzałem wakacje z rodzinką. Pstryknąłem kilka zdjęć wybrałem to (moim zdaniem) najlepsze i wysłałem na konkurs.Konkurencja była spora bo wpłynęło aż 26 prac! 2 września rozpoczęła się ankieta. Na zdjęcia można było głosować przez 5 dni. Po zamknięciu głosowania i przeliczeniu głosów prowadzący konkurs Pan Jacek E. ogłosił  wyniki.  


Ku mojemu miłemu zaskoczeniu moje zdjęcie znalazło się w czołówce. Powiem więcej. Stanąłem na pudle. Zająłem 3 miejsce ex aequo z Dariuszem Wiosna. A oto pierwsza trójka a w zasadzie czwórka, która zdobyła przychylność jurorów. 
I tak:


I MIEJSCE 
Łukasz Sujka - "Chmura szelfowa na czole burzy"


II MIEJSCE
Piotr Gaik - "Zachód Słońca"


III MIEJSCE
Szymon Domagalski - "I tak dzień po dniu..."


Dariusz Wiosna - "Pasiasta noc"
Przy okazji chciałem pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu, w szczególności zwycięzcom i podziękować tym, którzy na mnie głosowali.

1 komentarz:

  1. "Chmura szelfowa na czole burzy" najbardziej mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń