sobota, 6 kwietnia 2013

10.000

Pół roku bloga.


Witam wszystkich serdecznie.

Do napisania tego posta motywatorem był licznik wyświetleń mojego bloga. Nigdy specjalnej uwagi do tego nie przywiązywałem ale jest on pewnego rodzaju wyznacznikiem zainteresowania. 

 
Od ponad pół roku dzielę się z Wami moimi zdjęciami, ich opisami i spostrzeżeniami.  Czy ktoś to czyta? Czy kogoś to interesuje? I w końcu czy komuś to się podoba?  Komentarze i statystyki mówią, że tak. To 10.000 wejść na stronę jest dla mnie dużym osiągnięciem. 


 
Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie, za komentarze, maile i rozmowy przez GG. Mam nadzieję, że moje posty się nie znudzą i nadal będziecie je czytać. Jest to na pewno motywacją do dalszego działania i prowadzenia bloga.
 

pzdr SZYMON.

5 komentarzy:

 1. Szymon gratuluję pierwszego 10 tysiaka. Zarazilłeś Mariusza oraz Mnie by spróbować własnych sił tworząc własne blogi. Myślę ze sukces swój zawdzięczasz tym że jesteś pogodnym miłym facetem który rozświetla nasze hobby. Czytanie Twojego blogu wiele wnosi i nie ukrywam że uwaznie czytam Twój każdy nowy wpis.
  Pozdr. Przemo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytam Pana bloga od dłuższego czasu. Bardzo fajnie przedstawia Pan to co robi. Mam nadzieję, że jeszcze przez długi czas będziemy mogli o tym czytać i oglądać zdjęcia pięknego wszechświata.

  Anka

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w dalszym działaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje Szymon!! Naprawdę dobra robota. Ciekawy blog, dla amatorów astronomii ale i dla tych którzy astronomią interesują sie od wielkiego dzwonu:) Dobra robota, tak trzymaj:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

  pzdr.

  OdpowiedzUsuń